PARTICIPANȚI MUZICĂ UȘOARĂ
Sâmbătă (29.05.2021) Secțiunea: Muzică UȘOARĂ
Locație: Amfiteatrul “George Enescu” – Liceul de Arte “Bălașa Doamna”
ORA 16:20
NIVEL HOBBY – CAT. 4-5 ANI
ORA 16:30
01. Teodora Rusu - 5 ani (Brașov) - Shu-bi-du-a
02. Anisia Negulescu - 5 ani (Dâmbovița) - Coșarul
NIVEL HOBBY – CAT. 6-7 ANI
ORA 16:40
01. Ștefania Lupu - 6 ani (Brașov) - Coșarul
02. Sofia Boboc - 7 ani (Brașov) - Cocherașul Fofer
03. Maria Anastasia Ghiță - 7 ani (Brașov) - Trei papusi de portelan
04. Ania Maria Plavie - 6 ani (Dâmbovița) - Coșarul
05. Sasha Damian - 7 ani (Galați) - Seară de seară
06. Rebeca Bârdănaș - 7 ani (Vaslui) - Sunt și eu copil
07. Ania Andronic - 7 ani (Galați) - Să prezint eu moda
08. Teodora Maria Ghizila - 6 ani (Dâmbovița) - Ne distrăm
09. Felix Ștefan Pelcu - 6 ani (Dâmbovița) - Durli Durli Da
10. Bianca Păvăleanu - 6 ani (Neamț) - Arlekino
11. Evelina Cebuc - 6 ani (București) - Samba Florilor
NIVEL HOBBY – CAT. 8 ANI
ORA 17:20
01. Teodora Damian - 8 ani (Galați) - It’s my time
02. Antonia Maria Dumitra - 8 ani (Dâmbovița) - Poem
03. Rareș Ștefan Dumea - 8 ani (Bacău) - The show must go on
04. Timeea Bostan - 8 ani (Galați) - Ce frumoasă ești mama!
05. Amelia Georgiana Ghiță - 8 ani (Dâmbovița) - Imagine
06. Carla Gafton - 8 ani (Galați) - Dacă vreau aprind o stea
07. Elena Radu - 8 ani (Galați) - Mai vreau încă povești
ORA 17:50 – 18:00 Contorizarea Notelor
ORA 18:00 – 18:10 Gala Laureaților pentru categoriile: Hobby cat. 4-5 ani; Hobby cat. 6-7 ani; Hobby cat. 8 ani.
NIVEL HOBBY – CAT. 9 ANI
ORA 18:10
01. Alesia Saulea - 9 ani (Galați) - Drumul meu
02. Ana Smaranda - 9 ani (Dâmbovița) - Vreau să am steaua mea
03. Diana Dan - 9 ani (Dâmbovița) - Primăvara din suflet
04. Roberta Elecheș - 9 ani (Brașov) - Charlestonul
05. Anisia Maria Pîrvan - 9 ani (Dâmbovița) - Bella Ciao
06. Andrei Tudor Mihai - 9 ani (Dâmbovița) - Mulțumesc iubită mamă
07. Anastasia Stanciu - 9 ani (Vaslui) - Solayoh
08. Matei Constantin Vasile - 9 ani (Argeș) - Stelele care cad
09. Miruna Fogoroș - 9 ani (Brașov) - Je T’aime
10. Maria Ilie - 9 ani (Dâmbovița) - Poarta către vis
11. Mara Năstase - 9 ani (Dâmbovița) - Șanșa e de partea mea
12. Ecaterina Maslicov - 9 ani (Neamț) - Colaj Rusesc
13. Alexandra Ayla-Maria Savu - 9 ani (Dâmbovița) - De-ar fi dorul
14. Daria Maria Bezergheanu - 9 ani (Brasov) - Invatam de la flori
NIVEL HOBBY – CAT. 10 ANI
ORA 19:00
01. Maria Catinca Preda - 10 ani (Dâmbovița) - Snowman
02. Marian Grozavu - 10 ani (Brașov) - New York, New York
03. Maria Alexandra Stan - 10 ani (Dâmbovița) - L.O.V.E
04. Karla Kope - 10 ani (Brașov) - Hei, spune tu
05. Delia Matei - 10 ani (Galați) - You raise me up
06. Ștefania Grigoriu - 10 ani (Vaslui) - Cerul Albastru
07. Andreea Camelia Mirziac - 10 ani (Galați) - Mocirița
08. Larisa Gabriela Gobei - 10 ani (Brașov) - Dance Monkey
09. Elena Gheorghe - 10 ani (Galați) - Adevărul
10. Miruna Teodora Anicăi Ifrim - 10 ani (Vrancea) - Speechless
11. Andrea Fernea - 10 ani (Satu Mare) - Ultraluminary (Over the moon)
12. Sara Maria Iosif - 10 ani (Dâmbovița) - Caruso
13. Maria Nicolae - 10 ani (Dâmbovița) - Mama,doar mama
14. Denis Feșa - 10 ani (Brașov) - Il tempo se ne va
15. Alma Lorena Andronache - 10 ani (Prahova) - Mon mec a moi
16. Izabela Puiu - 10 ani (Galați) - All that jazz
17. Julia Dobrea - 10 ani (Neamț) - The prayer
* 18. Elena Mocanu - 12 ani (Galati) - Sweet about me *
ORA 20:10 – 20:20 Contorizarea Notelor
ORA 20:20 - Gala Laureaților pentru categoria Hobby cat. 9 ani; Hobby cat. 10 ani.
____________________________________________________________________________________________________________________________________
Duminică (30.05.2021) Secțiunea: Muzică UȘOARĂ
Locație: Amfiteatrul “George Enescu” – Liceul de Arte “Bălașa Doamna”
ORA 09:00
NIVEL HOBBY – CAT. 11 ANI
ORA 09:10
01. Raluca-Maria Bălaș - 11 ani (Dâmbovița) - Oportunity
02. Andra Morar - 11 ani (Brașov) - Spune-mi
03. Filip Cioc - 11 ani (Galați) - Cuvintele tale
04. Elisa Demeter - 11 ani (Brașov) - Milioane
05. Iulia Săraru - 11 ani (Dâmbovița) - Mama,doar mama
06. Medeea Alexandra Gheorma - 11 ani (Brașov) - Cerul
07. Iustin Bobu - 11 ani (Galați) - Cât trăim pe acest pământ
08. Maia Fluture - 11 ani (Galați) - I don’t wanna be you
09. Patricia Lungu - 11 ani (Galați) - O carte deschisă
10. Ioan Damian Darie - 11 ani (Argeș) - Dă doamne cântec
11. Ilinca Ionașcu - 11 ani (Galați) - Listen to your heart
NIVEL HOBBY – CAT. 12 ANI
ORA 09:55
01. Alesia Ciocan - 12 ani (Galați) - Trăiesc
02. Andreea Larisa Rizescu - 12 ani (Dâmbovița) - Once upon a December
03. Andreea Crâșmaru - 12 ani (Brașov) - Lângă mine
04. Daria Neniță - 12 ani (Galați) - Fântânile albastre
05. Theodor Gabriel Stroiu - 12 ani (Bacău) - The impossible dream
06. Ștefania Teodora Suditu - 12 ani (Dâmbovița) - No body no crime
07. Alice Saghian - 12 ani (Galați) - Rise up
08. Giulia Milea - 12 ani (Galați) - Forget what I said
09. Cătălina Maria Rebeca - 12 ani (Dâmbovița) - My heart will go on
10. Lorena Condrache - 12 ani (Galați) - Proud Mary
11. Adelina Creangă - 12 ani (Neamț) – Eternitate
NIVEL HOBBY – CAT. 13 ANI
ORA 10:45
01. Ana Maria Ignat - 13 ani (Dâmbovița) - I don't wanna be you anymore
02. Mara Medeleanu - 13 ani (Galați) - I hate myself for loving you
03. Sorina Chiriță - 13 ani (Dâmbovița) - Mi-e dor de tine
04. Alexandra Anca Gâță - 13 ani (Dâmbovița) - Vreau să am steaua mea
05. Alessia Avram - 13 ani (Galați) - Tu nu vezi cerul
06. Ramona Ibrian - 13 ani (Galați) - Is it true
07. Teodora Necula - 13 ani (Galați) - I knew you were trouble
08. Adina Bostan - 13 ani (Galați) - Anytime
09. Tudor Iemima - 13 ani (Dâmbovița) - Hurt
10. Marilena Rusu - 13 ani (Brașov) - Fată dragă
11. Lorena Maria Ani - 13 ani (Dâmbovița) - Clown
12. Alexandra Circei - 13 ani (Galați) - Damn your eyes
13. Corina Preda - 13 ani (Galați) - Ingerul meu
ORA 11:35 – 11:45 - Contorizarea Notelor
ORA 11:45 – 11:55 - Gala Laureaților pentru categoriile: Hobby cat. 11 ani; Hobby cat. 12 ani, Hobby cat. 13 ani.
NIVEL HOBBY – CAT. 14-15 ANI
ORA 11:55
01. Timeea Stroie - 14 ani (Brașov) - I don’t wanna be you anymore
02. Selini Mihailopol - 15 ani (Galați) - Feggari
03. Alexandra Neculai - 15 ani (Galați) - Crush
04. Antonia Clinciu - 14 ani (Brașov) - Control
05. Bianca Ana-Maria Iancu - 15 ani (Ialomița) - A million stars
06. Denisse Necula - 15 ani (Galați) - The devil you know
07. Andreea Oprea - 15 ani (Dâmbovița) - I see red
08. Alexandra Damian - 14 ani (Galați) - Something's got a hold on me
09. Sonia Bobe - 14 ani (Dâmbovița) - Sofia
10. Amalia Bleoju - 14 ani (Vaslui) - Beautiful
11. Sebastian Lungu - 15 ani (Galați) - Bunica bate toba
NIVEL PROFESIONISTI - CAT. 14-15 ANI
ORA 12:40
01. Călin Robert Lupea - 15 ani (Brașov) - Sway
02. Otilia Scriminț - 14 ani (Brașov) - Tramvai
NIVEL HOBBY – CAT. 16-17 ANI
01. Gabriela Majlat - 17 ani (Brașov) - Ochi căprui
02. Raluca Vrânceanu - 17 ani (Brașov) - You still the one
03. Cosmina Penghiș - 16 ani (Galați) - I believe in you and I
04. Rareș Andrei Turbatu - 16 ani (Dâmbovița) - Mare Albastră
05. Narcisa Ciocan - 16 ani (Galați) - Te iubeam
06. Andrea Pap - 17 ani (Satu Mare) - Broken vow
07. Roxana Ioniță - 17 ani (Dâmbovița) - Shallow
08. Bianca Dan - 17 ani (Galați) - Stand up
09. Cerasela Săndoiu - 17 ani (Dâmbovița) - When I was your man
10. Maria Teodora Vasiliu - 17 ani (Galați) - Fallin
NIVEL PROFESIONISTI - CAT. 16-17 ANI
ORA 13:30
01. Andra Marina Roșu - 16 ani (București) - My heart will go on
02. Andrei Theodor Octavian - 16 ani (București) - Atunci cand nu esti
03. Iulia Neagoe - 17 ani (Prahova) - Evil like me
ORA 13:45 – 13:50 Contorizarea Notelor
ORA 13:50 – Gala Laureaților pentru categoriile: Hobby cat. 14-15 ani; Profesioniști cat. 14-15 ani; Hobby cat. 16-17 ani; Profesioniști cat. 16-17 ani.
ORA 14:00 – 15:00 PAUZA DE MASA JURIU
NIVEL HOBBY – CAT. +18 ANI
ORA 15:00
01. Mădălina Moldovan - 23 ani (Brașov) - Somewhere over the rainbow
02. Mihai Crâșmaru - 29 ani (Brașov) - 2000 de ani
03. Ioana Gașpar - 18 ani (Brașov) - Mai frumoasă
04. Vlad Boghici - 18 ani (Galați) - Your man
05. Mădălina Rusu - 26 ani (Brașov) - Fată dragă
06. Adriana Socianu - 19 ani (Brașov) - Ochii tăi
07. Georgiana Enache - 20 ani (Dâmbovița) - Milion Reasons
08. Vlad Florea - 18 ani (Brașov) - Cât de departe
09. Ada Chicoș - 18 ani (Bârlad) - Love is a lie
NIVEL HOBBY – CAT. GRUPURI
01. Amy & Theo (Galați) - Vivo per lei
ORA 15:45 Recital Pian - Gloria Barabancea
ORA 15:45 Contorizarea Notelor
ORA 15:55 – 16:05 Gala Laureaților pentru categoriile: Hobby cat. + 18 ani; Grupuri.
SECȚIUNEA SUPLIMENTARĂ “TOTUL VA FI BINE”
MUZICĂ UȘOARĂ (DUMINICĂ)
ORA 16:05
CAT. JUNIORI (9-14 ani)
01. Medeea Gheorma
02. Delia Matei
03. DUO Marian Grozavu și Denis Feșa
04. Andreea Camelia Mirziac
05. Antonia Clinciu
06. Maia Fluture
07. Karla Kope
08. Theodor Gabriel Stroiu
09. Andra Morar
10. Mara Medeleanu
11. Alexandra Circei
12. Adina Bostan
13. Lorena Condrache
14. Sara Maria Iosif
15. Izabela Puiu
16. Filip Cioc
17. Alessia Ciocan
18. Anastasia Stanciu
19. Corina Preda
ORA 17:25
CAT. SENIORI (+15 ani)
01. Bianca Dan
02. Andrei Theodor Octavian
03. Maria Teodora Vasiliu
04. Rareș Andrei Turbatu
05. Bianca Iancu
06. Călin Robert Lupea
07. Iulia Neagoe
08. Vlad Boghici
09. Denisse Necula
10. Cosmina Penghis
ORA 18:05 – 18:15 Contorizarea Notelor/Deliberare Juriu
ORA 18:15 Gala Laureaților pentru Secțiunea Suplimentară “Totul va fi bine”
Decernarea Trofeului Secțiunii Muzică Ușoară
Decernarea Trofeului Secțiunii Suplimentare "Totul va fi bine"
Decernarea Marelui Trofeul al Festivalului Național "Glasul Valahiei" - 2021.
Important: Intrarea în incinta Amfiteatrului „Gerge Enescu” va fi permisă la momentul oportun în raport cu fiecare moment artistic. Însă, recomandăm să fiți prezenți în apropierea Liceului de Arte, cu cel puțin 30 minute mai devreme de ora prestabilită în program.
Locație: Amfiteatrul “George Enescu” – Liceul de Arte “Bălașa Doamna”
ORA 16:20
NIVEL HOBBY – CAT. 4-5 ANI
ORA 16:30
01. Teodora Rusu - 5 ani (Brașov) - Shu-bi-du-a
02. Anisia Negulescu - 5 ani (Dâmbovița) - Coșarul
NIVEL HOBBY – CAT. 6-7 ANI
ORA 16:40
01. Ștefania Lupu - 6 ani (Brașov) - Coșarul
02. Sofia Boboc - 7 ani (Brașov) - Cocherașul Fofer
03. Maria Anastasia Ghiță - 7 ani (Brașov) - Trei papusi de portelan
04. Ania Maria Plavie - 6 ani (Dâmbovița) - Coșarul
05. Sasha Damian - 7 ani (Galați) - Seară de seară
06. Rebeca Bârdănaș - 7 ani (Vaslui) - Sunt și eu copil
07. Ania Andronic - 7 ani (Galați) - Să prezint eu moda
08. Teodora Maria Ghizila - 6 ani (Dâmbovița) - Ne distrăm
09. Felix Ștefan Pelcu - 6 ani (Dâmbovița) - Durli Durli Da
10. Bianca Păvăleanu - 6 ani (Neamț) - Arlekino
11. Evelina Cebuc - 6 ani (București) - Samba Florilor
NIVEL HOBBY – CAT. 8 ANI
ORA 17:20
01. Teodora Damian - 8 ani (Galați) - It’s my time
02. Antonia Maria Dumitra - 8 ani (Dâmbovița) - Poem
03. Rareș Ștefan Dumea - 8 ani (Bacău) - The show must go on
04. Timeea Bostan - 8 ani (Galați) - Ce frumoasă ești mama!
05. Amelia Georgiana Ghiță - 8 ani (Dâmbovița) - Imagine
06. Carla Gafton - 8 ani (Galați) - Dacă vreau aprind o stea
07. Elena Radu - 8 ani (Galați) - Mai vreau încă povești
ORA 17:50 – 18:00 Contorizarea Notelor
ORA 18:00 – 18:10 Gala Laureaților pentru categoriile: Hobby cat. 4-5 ani; Hobby cat. 6-7 ani; Hobby cat. 8 ani.
NIVEL HOBBY – CAT. 9 ANI
ORA 18:10
01. Alesia Saulea - 9 ani (Galați) - Drumul meu
02. Ana Smaranda - 9 ani (Dâmbovița) - Vreau să am steaua mea
03. Diana Dan - 9 ani (Dâmbovița) - Primăvara din suflet
04. Roberta Elecheș - 9 ani (Brașov) - Charlestonul
05. Anisia Maria Pîrvan - 9 ani (Dâmbovița) - Bella Ciao
06. Andrei Tudor Mihai - 9 ani (Dâmbovița) - Mulțumesc iubită mamă
07. Anastasia Stanciu - 9 ani (Vaslui) - Solayoh
08. Matei Constantin Vasile - 9 ani (Argeș) - Stelele care cad
09. Miruna Fogoroș - 9 ani (Brașov) - Je T’aime
10. Maria Ilie - 9 ani (Dâmbovița) - Poarta către vis
11. Mara Năstase - 9 ani (Dâmbovița) - Șanșa e de partea mea
12. Ecaterina Maslicov - 9 ani (Neamț) - Colaj Rusesc
13. Alexandra Ayla-Maria Savu - 9 ani (Dâmbovița) - De-ar fi dorul
14. Daria Maria Bezergheanu - 9 ani (Brasov) - Invatam de la flori
NIVEL HOBBY – CAT. 10 ANI
ORA 19:00
01. Maria Catinca Preda - 10 ani (Dâmbovița) - Snowman
02. Marian Grozavu - 10 ani (Brașov) - New York, New York
03. Maria Alexandra Stan - 10 ani (Dâmbovița) - L.O.V.E
04. Karla Kope - 10 ani (Brașov) - Hei, spune tu
05. Delia Matei - 10 ani (Galați) - You raise me up
06. Ștefania Grigoriu - 10 ani (Vaslui) - Cerul Albastru
07. Andreea Camelia Mirziac - 10 ani (Galați) - Mocirița
08. Larisa Gabriela Gobei - 10 ani (Brașov) - Dance Monkey
09. Elena Gheorghe - 10 ani (Galați) - Adevărul
10. Miruna Teodora Anicăi Ifrim - 10 ani (Vrancea) - Speechless
11. Andrea Fernea - 10 ani (Satu Mare) - Ultraluminary (Over the moon)
12. Sara Maria Iosif - 10 ani (Dâmbovița) - Caruso
13. Maria Nicolae - 10 ani (Dâmbovița) - Mama,doar mama
14. Denis Feșa - 10 ani (Brașov) - Il tempo se ne va
15. Alma Lorena Andronache - 10 ani (Prahova) - Mon mec a moi
16. Izabela Puiu - 10 ani (Galați) - All that jazz
17. Julia Dobrea - 10 ani (Neamț) - The prayer
* 18. Elena Mocanu - 12 ani (Galati) - Sweet about me *
ORA 20:10 – 20:20 Contorizarea Notelor
ORA 20:20 - Gala Laureaților pentru categoria Hobby cat. 9 ani; Hobby cat. 10 ani.
____________________________________________________________________________________________________________________________________
Duminică (30.05.2021) Secțiunea: Muzică UȘOARĂ
Locație: Amfiteatrul “George Enescu” – Liceul de Arte “Bălașa Doamna”
ORA 09:00
NIVEL HOBBY – CAT. 11 ANI
ORA 09:10
01. Raluca-Maria Bălaș - 11 ani (Dâmbovița) - Oportunity
02. Andra Morar - 11 ani (Brașov) - Spune-mi
03. Filip Cioc - 11 ani (Galați) - Cuvintele tale
04. Elisa Demeter - 11 ani (Brașov) - Milioane
05. Iulia Săraru - 11 ani (Dâmbovița) - Mama,doar mama
06. Medeea Alexandra Gheorma - 11 ani (Brașov) - Cerul
07. Iustin Bobu - 11 ani (Galați) - Cât trăim pe acest pământ
08. Maia Fluture - 11 ani (Galați) - I don’t wanna be you
09. Patricia Lungu - 11 ani (Galați) - O carte deschisă
10. Ioan Damian Darie - 11 ani (Argeș) - Dă doamne cântec
11. Ilinca Ionașcu - 11 ani (Galați) - Listen to your heart
NIVEL HOBBY – CAT. 12 ANI
ORA 09:55
01. Alesia Ciocan - 12 ani (Galați) - Trăiesc
02. Andreea Larisa Rizescu - 12 ani (Dâmbovița) - Once upon a December
03. Andreea Crâșmaru - 12 ani (Brașov) - Lângă mine
04. Daria Neniță - 12 ani (Galați) - Fântânile albastre
05. Theodor Gabriel Stroiu - 12 ani (Bacău) - The impossible dream
06. Ștefania Teodora Suditu - 12 ani (Dâmbovița) - No body no crime
07. Alice Saghian - 12 ani (Galați) - Rise up
08. Giulia Milea - 12 ani (Galați) - Forget what I said
09. Cătălina Maria Rebeca - 12 ani (Dâmbovița) - My heart will go on
10. Lorena Condrache - 12 ani (Galați) - Proud Mary
11. Adelina Creangă - 12 ani (Neamț) – Eternitate
NIVEL HOBBY – CAT. 13 ANI
ORA 10:45
01. Ana Maria Ignat - 13 ani (Dâmbovița) - I don't wanna be you anymore
02. Mara Medeleanu - 13 ani (Galați) - I hate myself for loving you
03. Sorina Chiriță - 13 ani (Dâmbovița) - Mi-e dor de tine
04. Alexandra Anca Gâță - 13 ani (Dâmbovița) - Vreau să am steaua mea
05. Alessia Avram - 13 ani (Galați) - Tu nu vezi cerul
06. Ramona Ibrian - 13 ani (Galați) - Is it true
07. Teodora Necula - 13 ani (Galați) - I knew you were trouble
08. Adina Bostan - 13 ani (Galați) - Anytime
09. Tudor Iemima - 13 ani (Dâmbovița) - Hurt
10. Marilena Rusu - 13 ani (Brașov) - Fată dragă
11. Lorena Maria Ani - 13 ani (Dâmbovița) - Clown
12. Alexandra Circei - 13 ani (Galați) - Damn your eyes
13. Corina Preda - 13 ani (Galați) - Ingerul meu
ORA 11:35 – 11:45 - Contorizarea Notelor
ORA 11:45 – 11:55 - Gala Laureaților pentru categoriile: Hobby cat. 11 ani; Hobby cat. 12 ani, Hobby cat. 13 ani.
NIVEL HOBBY – CAT. 14-15 ANI
ORA 11:55
01. Timeea Stroie - 14 ani (Brașov) - I don’t wanna be you anymore
02. Selini Mihailopol - 15 ani (Galați) - Feggari
03. Alexandra Neculai - 15 ani (Galați) - Crush
04. Antonia Clinciu - 14 ani (Brașov) - Control
05. Bianca Ana-Maria Iancu - 15 ani (Ialomița) - A million stars
06. Denisse Necula - 15 ani (Galați) - The devil you know
07. Andreea Oprea - 15 ani (Dâmbovița) - I see red
08. Alexandra Damian - 14 ani (Galați) - Something's got a hold on me
09. Sonia Bobe - 14 ani (Dâmbovița) - Sofia
10. Amalia Bleoju - 14 ani (Vaslui) - Beautiful
11. Sebastian Lungu - 15 ani (Galați) - Bunica bate toba
NIVEL PROFESIONISTI - CAT. 14-15 ANI
ORA 12:40
01. Călin Robert Lupea - 15 ani (Brașov) - Sway
02. Otilia Scriminț - 14 ani (Brașov) - Tramvai
NIVEL HOBBY – CAT. 16-17 ANI
01. Gabriela Majlat - 17 ani (Brașov) - Ochi căprui
02. Raluca Vrânceanu - 17 ani (Brașov) - You still the one
03. Cosmina Penghiș - 16 ani (Galați) - I believe in you and I
04. Rareș Andrei Turbatu - 16 ani (Dâmbovița) - Mare Albastră
05. Narcisa Ciocan - 16 ani (Galați) - Te iubeam
06. Andrea Pap - 17 ani (Satu Mare) - Broken vow
07. Roxana Ioniță - 17 ani (Dâmbovița) - Shallow
08. Bianca Dan - 17 ani (Galați) - Stand up
09. Cerasela Săndoiu - 17 ani (Dâmbovița) - When I was your man
10. Maria Teodora Vasiliu - 17 ani (Galați) - Fallin
NIVEL PROFESIONISTI - CAT. 16-17 ANI
ORA 13:30
01. Andra Marina Roșu - 16 ani (București) - My heart will go on
02. Andrei Theodor Octavian - 16 ani (București) - Atunci cand nu esti
03. Iulia Neagoe - 17 ani (Prahova) - Evil like me
ORA 13:45 – 13:50 Contorizarea Notelor
ORA 13:50 – Gala Laureaților pentru categoriile: Hobby cat. 14-15 ani; Profesioniști cat. 14-15 ani; Hobby cat. 16-17 ani; Profesioniști cat. 16-17 ani.
ORA 14:00 – 15:00 PAUZA DE MASA JURIU
NIVEL HOBBY – CAT. +18 ANI
ORA 15:00
01. Mădălina Moldovan - 23 ani (Brașov) - Somewhere over the rainbow
02. Mihai Crâșmaru - 29 ani (Brașov) - 2000 de ani
03. Ioana Gașpar - 18 ani (Brașov) - Mai frumoasă
04. Vlad Boghici - 18 ani (Galați) - Your man
05. Mădălina Rusu - 26 ani (Brașov) - Fată dragă
06. Adriana Socianu - 19 ani (Brașov) - Ochii tăi
07. Georgiana Enache - 20 ani (Dâmbovița) - Milion Reasons
08. Vlad Florea - 18 ani (Brașov) - Cât de departe
09. Ada Chicoș - 18 ani (Bârlad) - Love is a lie
NIVEL HOBBY – CAT. GRUPURI
01. Amy & Theo (Galați) - Vivo per lei
ORA 15:45 Recital Pian - Gloria Barabancea
ORA 15:45 Contorizarea Notelor
ORA 15:55 – 16:05 Gala Laureaților pentru categoriile: Hobby cat. + 18 ani; Grupuri.
SECȚIUNEA SUPLIMENTARĂ “TOTUL VA FI BINE”
MUZICĂ UȘOARĂ (DUMINICĂ)
ORA 16:05
CAT. JUNIORI (9-14 ani)
01. Medeea Gheorma
02. Delia Matei
03. DUO Marian Grozavu și Denis Feșa
04. Andreea Camelia Mirziac
05. Antonia Clinciu
06. Maia Fluture
07. Karla Kope
08. Theodor Gabriel Stroiu
09. Andra Morar
10. Mara Medeleanu
11. Alexandra Circei
12. Adina Bostan
13. Lorena Condrache
14. Sara Maria Iosif
15. Izabela Puiu
16. Filip Cioc
17. Alessia Ciocan
18. Anastasia Stanciu
19. Corina Preda
ORA 17:25
CAT. SENIORI (+15 ani)
01. Bianca Dan
02. Andrei Theodor Octavian
03. Maria Teodora Vasiliu
04. Rareș Andrei Turbatu
05. Bianca Iancu
06. Călin Robert Lupea
07. Iulia Neagoe
08. Vlad Boghici
09. Denisse Necula
10. Cosmina Penghis
ORA 18:05 – 18:15 Contorizarea Notelor/Deliberare Juriu
ORA 18:15 Gala Laureaților pentru Secțiunea Suplimentară “Totul va fi bine”
Decernarea Trofeului Secțiunii Muzică Ușoară
Decernarea Trofeului Secțiunii Suplimentare "Totul va fi bine"
Decernarea Marelui Trofeul al Festivalului Național "Glasul Valahiei" - 2021.
Important: Intrarea în incinta Amfiteatrului „Gerge Enescu” va fi permisă la momentul oportun în raport cu fiecare moment artistic. Însă, recomandăm să fiți prezenți în apropierea Liceului de Arte, cu cel puțin 30 minute mai devreme de ora prestabilită în program.
Copyright © 2021.
Toate drepturile rezervate - Centrul Cultural "Artist pentru Artă"
Toate drepturile rezervate - Centrul Cultural "Artist pentru Artă"